TECHNINIŲ BRĖŽINIŲ IR GAMINIO VIZUALIZACIJŲ BRAIŽYMAS

 

    Ar jums kada nors tenka susidurti su iššūkiais, kai skubiai reikia nubraižyti techninius brėžinius gamybai ar klientui pateikti būsimo gaminio vizualizacijas? Suprantame, kad tai gali būti sudėtingas procesas, reikalaujantis brangaus laiko ir tinkamų kompetencijų.

    Mūsų teikiamos paslaugos - tai sprendimas jūsų problemoms. Mes specializuojamės individualių užsakymų gaminių gamyba, techninių brėžinių ir realistiškų vizualizacijų braižymų bei organizuojame 3D braižymo mokymus.    

    Mes suprantame jūsų poreikius ir galime jums patarti projektuojant gaminį, profesionaliai parengti techninius brėžinius kuriuos galėsite naudoti gamyboje CNC staklėmis, 3D spausdinimui ar pjovimui lazeriu. Paruošime jūsų projektuojamo gaminio realistišką vizualizaciją, kuri padės jums sparčiau ir efektyviau derinti projektą su jūsų klientų.  

 

NUBRAIŽYSIME BRĖŽINIUS REMIANTIS JŪSŲ PATEIKTAIS ESKIZAIS, NUOTRAUKOMIS, PAVYZDŽIAIS AR MAKETAIS.

 1. 2D ir 3D techninių brėžinių braižymas:
 • Parengsime techninius brėžinius 2D ar 3D formatu, kurie atitiks jūsų poreikius derinant jūsų užsakymą gamybai CNC staklėmis, pjovimui lazeriu, graviravimui ar 3D spausdinimui.
 • Brėžinius pateiksime jums tinkamais formatais: SVG, DXF, STEP, STL, PDF, PNG, JPG, LBRN2, ECS5, G-Code. 
 1. Surinkimo brėžiniai:
 • Viso surinkto gaminio ar atskirų gaminio dalių atvaizdavimas, padedantis suprasti gaminio sandarą, konstrukciją ir surinkimo eigą. 
 1. Bendro vaizdo brėžiniai:
 • Surinkto gaminio 3D atvaizdavimas skirtingais kampais ar pjūviais.
 • Realistiškos gaminio 3D vizualizacijos. 
 1. Detalizavimo brėžiniai:
 • Brėžiniai skirti smulkiausioms gaminio dalims ir jų matmenims atvaizduoti. Tai padeda užtikrinti, kad kiekviena detalė būtų pagaminta tiksliai, o montavimo procesas vyktų be jokių nesklandumų. Detalizavimo brėžiniai taip pat padeda sumažinti galimas klaidas ir optimizuoti medžiagų naudojimą. 
 1. Konsultavimas arba gaminio projektavimo darbai:
 • Padėsime jums aiškiai apibrėžti jūsų projekto tikslus ir poreikius. Tai leis jums nustatyti prioritetus ir užtikrinti, kad projektas judės teisinga linkme;
 • Pateiksime patarimus medžiagų pasirinkimo, konstrukcinių sprendimų ir gamybos optimizavimo klausimais. Padėsime jums rasti efektyvius sprendimus.
 1. Projekto valdymas:
 • Galime jums padėti nustatyti projektavimo ir gamybos etapus;
 • Parengti projekto eigos planą kuriame bus sudėliotas numatomų darbų grafikas,  ištekliai ir už kiekvieno žingsnio eigą atsakingi asmenys. Tai padės  suvaldyti projektą sklandžiai ir be komplikacijų.

 

    Paslaugų užsakymo procesas yra greitas ir paprastas. Tiesiog susisiekite su mumis arba pateikite užklausą, ir per 48 valandas paskaičiuosime brėžinio darbo valandas ir pateiksime komercinį pasiūlymą.

 

Mes esame čia, kad jums padėtume sėkmingai įgyvendinti jūsų idėjas ir projektus.

 

Susisiekite su mumis per Facebook messenger

Palikite mums žinutę arba poreikio užklausą ir mes su jumis susisieksime