Loading...

Shipping policy

Prekių pristatymas

 

1.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
1.2. Prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje per 3-7 darbo dienas nuo apmokėjimo, jei prekės kortelėje nėra pateiktas kitoks pristatymo terminas.
1.3.Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir kiekio. Pristatymo kaina paskaičiuojama mokėjimo operacijos eigoje.

 

Pardavimo sutarties, prekių grąžinimo ir keitimo tvarka

2.1.   Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę grąžinti prekes, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui ir atsiųsdamas užpildytą laisvos formos grąžinimo aktą. Grąžinimo akte nurodomi asmens duomenys – vardas, pavardė, adresas, užsakymo nr., grąžinimo priežastis. Gavęs Pirkėjo pranešimą, Pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.
2.2.  Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, kad pinigai būtų grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip.
2.3. Teise grąžinti prekes Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta, pažeista, taip pat ji nebuvo naudojama. Visos grąžinamos prekės turi būti tvarkingai supakuotos.  

2.4. Grąžindamas Pardavėjui netiesiogiai prekes, Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą bei savo vardą, pavardę ar juridinio asmens pavadinimą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.
2.5. Pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą, o jei prekė Pirkėjo nėra grąžinta Pardavėjui, šiame punkte numatytas terminas skaičiuojamas nuo prekės grąžinimo Pardavėjui dienos.
2.6. Pardavėjas turi teisę negrąžinti vartotojui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui ir nėra patikrintos.